Informacije

SMEŠTAJ

  • Hotel

Prevoz

  • Autobus
  • Cenovnik
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
TREBINJE – DUBROVNIK -MOSTAR

TERMIN PUTOVANJA: 28.04/02.05.23
CENA ARANŽMANA: 95 EUR ( dva noćenja )
- doplata za 1/1 sobu 50%

Cena aranžmana uključuje:
- Prevoz  turističkim autobusom na navedenoj relaciji 
- 2 noćenjea sa doručkom (kontinentalni) u hotelu 3* u Trebinju ( 1/2 i 1/2+1 ležajem 
- razgledanje prema programu 
- usluge vodiča /predstavnik agencije
- troškovi organizacije putovanja

Cena aranžmana ne uključuje:
- individualne i nepomenute troškove
- putno zdravstveno osiguranje 
- fakultativni izlet do Mostara 15 eur (min. 25 pax ) 
- fakultativni izlet do Dubrovnika 15 eur (min. 25 pax)
1.dan( 28.04) .Polazak iz Kragujevca  u 23 h. Vožnja preko Čačka i Užica sa usputnim pauzama.
Nastavak putovanja za Trebinje preko Foče i Gacka.
 
2.dan (29.04) Po dolasku u Trebinje, u prepodnevnim časovima, obilazak grada uz laganu šetnju preko Arslanagića mosta iz XVI vijeka sagrađenom od kamena. Prelazimo preko reke Trebišnjice jedne od najvećih ponornica u Evropi i dolazimo u muzej Hercegovine čiji simbol predstavlja “Etno kuća” sa svojim sadržajima i arheološkom postavkom. Laganom šetnjom prolazimo kroz uske ulice starog grada gde ćemo posetiti Sat kulu, gradske zidine sa trgovima. Prolazimo kroz gradska vrata (tunel) koja povezuju Stari grad sa ostalim delom grada. Dolazimo na “Trg Pesnika” gde se možemo fotografisati sa drvećem starim preko 115 godina tj. platanima, koji predstavljaju simbol grada i osvežiti se na jednoj od kamenih fontana. Na trgu smo u prilici videti poklone pesnika Jovana Dučića svom gradu (Jelena Anžujska, Njegoševa bista, lavovi na ulazu u park). Smeštaj u hotel. Potom obilazak  manastira Tvrdoš i Hercegovačke Gračanice. Po završenom obilasku slobodno vreme u Trebinju.  Noćenje.

3.dan(30.04) TREBINJE-MOSTAR
Doručak. Fakultativna poseta Mostaru, čuvenog Hercegovačkog grada na Neretvi i još čuvenijeg mosta, uz licenciranog vodiča. Slobodno vreme za Mostarske specijalitete i u poslepodnevnim časovima povrartak za Trebinje. Noćenje.

TREBINJE - DUBROVNIK
4.dan (01.05)Doručak. Napuštanje hotela. Fakultativni izlet za Dubrovnik (Stradun, gradski trg Pojana Luža, Orlandov stub, luka, palata Sponza, crkva Svetog Vlaha, zvonik, Onofrijeva česma, kule Revelin i Mulo).  Povratak u Trebinje. Polazak u kasnim popodnevnim časovima za Kragujevac.

5.dan.(02.05)Dolazak na mesto polaska u ranim jutarnjim časovima.

DLCV

Video

Preporučujemo

Ovo su ponude koje smo izdvojili za vas

Letovanje

Odaberite idealnu destinaciju za leto